Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASO |
| Вес | 660 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 43 см |
| Глубина | 19 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 25 л |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 31 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Узоры и принты (1) | Другое |
Молодіжний рюкзак Paso Youth Barbie на 25л BAF-2808
Опис:
Виріб виготовлене з міцної синтетичної тканини, стійкої до блякнення, а також із водовідштовхувальними властивостями.
Рюкзак має три основні відділення на якісних змійках.
Органайзер з кишенею на блискавці та затискачем для ключів у передньому відділенні.
У великому відділенні є кишеня з виходом для навушників і перегородка для планшета.
Дві кишені з боків рюкзака з еластичної сітки, наприклад, для пляшки з водою.
Профільовані лямки з регульованою довжиною, з м'якою набивкою, обтягнуті сіткою.
Зручна та практична верхня ручка для перенесення рюкзака.
Додаткова ручка для підвішування рюкзака в гардеробі на гачок.
Посилена спинка набита м'яким наповнювачем, покрита сіткою, що забезпечує приплив повітря.
Міцні та зручні у використанні блискавки, адаптовані для частого використання.
Рюкзак вільно поміщається у форматі А4.
Світловідбивні елементи на лямках рюкзака.
Якісний, міцний, вологостійкий матеріал — поліестер 600 Ден.
Характеристики:
Виробник: Paso, Китай. Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: різнобарвний.
Розміри: 43x31x19 см.
Об'єм: 25 л.
Вага: 580 г.
Информация для заказа
- Цена: 895 ₴





