Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASO |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Вес | 480 г |
| Высота | 25 см |
| Глубина | 25 см |
| Объем | 27 л |
| Ширина | 44 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок (1) | Молния |
Сумка спортивна Paso BeUniq Balloon сіра на 27л PPBL20-019
Опис сумки:
одне основне відділення застібається на двосторонню блискавку;
одна передня кишеня на блискавці;
дві бічні кишені, зокрема одна для взуття або вологих речей із вентиляційними отворами;
регульований ремінець із м'якою накладкою для перенесення сумки на плечі, ремінь можна зняти та носити в руці за допомогою двох ручок;
ущільнене дно сумки;
міцний, вологостійкий поліестер/ПВХ матеріал;
чудове рішення для відпочинку, подорожей, відвідування басейну, тренажерного залу, тренувань, фітнес-лугу,
Характеристики:
Матеріал: поліестер, ПВХ.
Розміри: 44х25х25 см.
Вага: 480 г.
Об'єм: 27 літра.
Країна походження торгової марки: Польща.
Информация для заказа
- Цена: 935 ₴




