Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Always Wild |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Отделения | Отделение для телефона, Наружный карман на застежке, Отделение для мелочи, Потайной карман на молнии |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Мужской |
| Тип | Портфель |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Глубина | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Глубина (1) | 10 |
| Дропшиппинг | Да |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Подкладка | Да |
| Пол (1) | Мужской |
| Размер | Средний |
| Размер (1) | Большой |
| Ручки | Две |
| Тип (1) | Портфель |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Портфель |
| Тип сумки (1) | сумка-портфель |
| Форма | Прямоугольная |
Чоловіча сумка для ноутбука Always Wild чорна LAP513NDM
Опис товару:
Сумка на одне велике основне відділення, яке закривається на змійки.
Усередині 2 відкриті кишенька, кишеня на блискавці.
Відсік із ремінцем на липучці для невеликого ноутбука або документів формату А4, розмір якого 35 см.
На передній стінці розташована накладна кишеня на блискавці.
З тильного боку одна прихована кишеня на блискавці.
Регульований знімний ремінь із натуральної шкіри та текстилю для носіння на плечі.
Дві ручки середньої довжини з натуральної шкіри для носіння сумки в руці.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри: 43х30х10 см. (товщина без накладної кишені 8 см)
Виробник: Always Wild, Польща.
Информация для заказа
- Цена: 4 625 ₴










