Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Always Wild |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Отделения | Отделение для телефона, Наружный карман на застежке, Отделение для мелочи, Потайной карман на молнии |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Мужской |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 29.5 мм |
| Глубина | 11 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Дропшиппинг | Да |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Размер (1) | Большой |
| Ручки | Две |
| Тип сумки | Портфель |
| Тип сумки (1) | сумка-портфель |
| Форма | Прямоугольная |
Сумка для ноутбука 14 дюймів Always Wild чорна LAP15602NDM
Опис товару:
Сумка на одне велике основне відділення, яке закривається на змійки.
Усередині 2 відкриті кишенька, кишеня на блискавці, дві петлі для ручок.
Відсік із ремінцем на липучці для невеликого ноутбука або документів формату А4, розмір якого 34 см.
На передній стінці розташовані дві кишені на магнітах і кишеня на блискавці.
З тильного боку одна кишеня на блискавці.
Регульований знімний ремінь із натуральної шкіри та текстилю для носіння на плечі.
Дві ручки середньої довжини для носіння сумки в руці.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри: 39х29.5х11 см. (товщина без накладної кишені 9 см)
Виробник: Always Wild, Польща.
Информация для заказа
- Цена: 4 420 ₴










