Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Always Wild |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Отделения | Отделение для телефона, Наружный карман на застежке, Отделение для мелочи, Потайной карман на молнии |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Мужской |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 30 мм |
| Глубина | 13 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Дропшиппинг | Да |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Размер (1) | Большой |
| Ручки | Две |
| Тип сумки | Портфель |
| Тип сумки (1) | сумка-портфель |
| Форма | Прямоугольная |
Сумка для ноутбука 14 дюймів Always Wild чорна LAP15603NDM
Опис товару:
Сумка на одне велике основне відділення, яке закривається на блискавці.
Усередині 2 відкритих кишенька, кишеня на блискавці, дві петлі для ручок.
Відсік з ремінцем на липучці для невеликого ноутбука або документів формату А4 розміром 34 см.
На передній стінці розташовані три кишені (одна на блискавці, одна відкрита і одна на магніті).
З тильного боку одна кишеня на блискавці.
Регульований ремінь з натуральної шкіри і текстилю для носіння на плечі.
Дві ручки середньої довжини носіння сумки в руці.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір чорний.
Розміри: 40х30х13 см. (товщина без накладної кишені 10 см)
Виробник Always Wild, Польща.
Информация для заказа
- Цена: 4 460 ₴










