Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | A.L.B.A. |
| Высота | 320 мм |
| Длина | 440 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Две |
| Стиль | Универсальный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-коробка |
| Форма | Нестандартная |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 120 мм |
Жіноча сумка Аlba Soboni бежева 190036
Опис товару:
Усередині три кишені: одна кишеня на блискавці для документів, дві відкриті кишені - для мобільного телефону та картки.
Сумка закривається на блискавку.
З тильного боку одна кишеня на блискавці
Фурнітура: металева з подвійним лаковим покриттям.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: бежевий із рожевим.
Розміри см (ШхВхГ): 44*32*12.
Виробник - Аlba Soboni, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 1 230 ₴





