Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JPB |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 375 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документов |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 265 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Тип сумки | Папка |
Папка для документів JPB чорна AK-14 black
Опис товару:
Папка виготовлена з якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів або блокнота формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів.
П'ять кишеньок для візиток або платіжних карток.
Прозора кишенька для посвідчення або документа.
Відкрита кишеня для мобільного.
Кишеня на блискавці.
Відсік для документів формату А4.
Ручка зі штучної шкіри для перенесення в руці.
Характеристики:
Артикул: AK-14.
Розміри: 37,5 х 26,5 х 5 см.
Поміщаються документи формату А4.
Колір: чорний.
Виробник: JPB Польща.
Информация для заказа
- Цена: 2 130 ₴






