Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JPB |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 280 мм |
| Глубина | 95 мм |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Женский |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Пол1 | Женский |
| Тип сумки | Портфель |
Жіночий діловий портфель JPB коричневий TE-89 brown
Опис товару:
Портфель виготовлений із якісної штучної шкіри.
Закривається на блискавку.
Усередині 2 основних відділи, розділених кишенею-перегородкою на блискавці.
Усередині одного відділення розташовано дві відкриті кишені, дві петлі для ручок, три кишені для візиток.
Дві міцні, ергономічні ручки.
У комплекті регульований знімний плечовий ремінь.
Підкладка з міцної нейлонової тканини.
На дні портфеля є металеві ніжки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: коричневий.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 40 х 28 х 9,5 см.
Поміщаються документи формату А4.
Виробник: JPB (Польща).
Информация для заказа
- Цена: 2 790 ₴











