Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flora & Co. |
| Вид кожи по способу отделки | Тиснение "флотар" |
| Высота | 320 мм |
| Длина | 400 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Две |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Трапеция |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 170 мм |
Сумка жіноча Flora&Co рожева 8005 rose
Опис товару:
Сумка виготовлена з фактурної штучної шкіри за фактурою флотар, що нагадує шкіри.
Лицьову сторону сумки прикрашають декоративний ремінець і заклепки.
Сумка на одне основне відділення, що закривається на блискавці.
Усередині сумки: дві відкриті кишені, кишеня на блискавці та кишеня перегородка на блискавці.
На тильній стороні розташована кишеня на блискавці.
Дві ручки фіксованої довжини.
Плечовий ремінець регульований по довжині.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір рожевий.
Розміри см (ШхВхГ): 40х32х17.
Виробник: Flora&Co, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴





