Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Гигант |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 40 см |
| Глубина | 34 см |
| Объем | 105 л |
| Ширина | 83 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
| Форма | Прямоугольная |
Дорожня сумка Wallaby чорна на 105л 28274-1
Опис товару:
Виготовлена з міцного поліестеру з водовідштовхувальним просоченням.
Одне містке відділення на блискавці без додаткових кишень.
Дві ручки для перенесення прошиті по колу через всю сумку для надійності. Ручки достатньої довжини для носіння сумки на плечі.
З боків дві ручки-петлі.
За допомогою кругової блискавки на одній бічній стінці сумки виріб легко можна скласти в компактну сумочку-чохол.
Характеристики:
Артикул: 28274-1.
Матеріал: поліестер 600 Ден на основі PU.
Колір: чорний.
Розміри (ШхВхГ): 83х40х34.
Розміри в складеному вигляді: 40х34х3 см.
Об'єм: 105 л.
Виробник: Wallaby (Україна).
Информация для заказа
- Цена: 840 ₴












