Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Serena |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 210 мм |
| Длина | 245 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Универсальный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка средства | Чехол-пыльник |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 115 мм |
Жіноча шкіряна сумка Serena сіра 1430 Gray
Опис товару:
Сумка виготовлена з якісної натуральної шкіри.
Клапан сумки декорований оригінальними металевими заклепками.
Одне основне відділення на блискавці, яке додатково накривається клапаном на оригінальній клямці.
Усередині сумки одна кишеня перегородка на блискавці, яка ділить сумку на відділу, дві відкриті кишені, а також кишеню на блискавці.
На тильній стороні кишеня на блискавці.
У комплекті сумки два ремінці з натуральної шкіри: один короткий для носіння в руці, один довгий ремінь, що регулюється, для носіння на плечі.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір сірий.
Розміри см (ШхВхГ): 24,5х21х11,5.
Виробник: Китай.
Информация для заказа
- Цена: 1 270 ₴











