Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sumdex |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 45 см |
| Глубина | 9 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 20 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ устройства | 15-16" |
| Тип застежки | Молния |
| Тип рюкзака | Для ноутбуков |
Рюкзак стильний з відділом для ноутбука 15,6 дюймів Sumdex сірий
Цей зручний та місткий рюкзак, призначений для ноутбуків з діагоналлю 15.6 дюймів, що надійно захистить пристрій від бруду, пилу, подряпин та пошкоджень, а також забезпечить комфорт та зручність при транспортуванні.
Опис сумки:
Всередині відсік для ноутбука та відкриті кишені для дрібниць.
Спереду кишеня на блискавці.
Зручна ручка та наплічні ремені рюкзака зроблять перенесення пристрою комфортним.
Бокова ручка.
Характеристики:
Об'єм: 20 л.
Вес: 450 г.
Розміри: 45х30х9 см.
Матеріал: поліестер.
Колір сірий.
Виробник: Sumdex, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 1 095 ₴







