Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lanpad |
| Высота | 210 мм |
| Длина | 150 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Мужской |
Чоловіча сумка Lanpad синя LAN82005 blue
Опис товару:
Два основні відділення.
Всередині кишені на блискавці і відкриті кишені.
На фасаді знаходиться кишеня на блискавці.
На звороті є кріплення для носіння сумки на поясі.
Регульований плечовий ремінь у комплекті.
Коротка ручка.
Плечовий ремінь регульованої довжини.
Закривається на блискавку
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Колір синій
Розміри: 15*21*8 см.
Країна виробник: Lanpad, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 399 ₴






