Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crivit Sports |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 46 см |
| Глубина | 18 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 17 л |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Спортивный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Cпортивные, Городские |
Рюкзак спортивний Crivit синій на 17л IAN398768 blue
Опис товару:
Система вентиляції спини: набивка та сітка на спинці з гнучкою рамою з пружинної сталі для оптимальної циркуляції повітря;
ергономічна система перенесення з регульованим ременем на грудях і поясі та лямками із сітчастої тканини;
2 бічні сітчасті кишені для швидкого доступу, наприклад, до пляшки з водою;
містке основне відділення з відсіком для гідросистеми;
постачається з дощовиком в окремій кишені внизу;
світловідбивні елементи;
знімна додаткова сітчаста кишеня, яка ховається зі спеціальною кишенею в нижній частині рюкзака;
можливість збільшення рюкзака завдяки спеціальній змійці за контуром рюкзака.
Характеристики:
Рюкзак: 100% поліестер.
Підкладка: 210D поліуретан.
Чохол від дощу: поліуретан 190T.
Розміри: 46 x 28 x 18+5 см.
Об'єм: 17 літрів.
Країна-виробник: Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 1 095 ₴












