Молодіжний рюкзак Modischer Rucksack фіолетовий на 15л




Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 39 см |
| Глубина | 33 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 15 л |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Цвет | Фиолетовый |
| Ширина | 10 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Стиль | Городской |
Молодіжний рюкзак Modischer Rucksack фіолетовий на 15л 4061458141406 vilolet
Опис рюкзака:
Містке основне відділення, яке накривається клапаном на ремінці.
Усередині розташовані: відділ для ноутбука, сітчаста кишеня на блискавці.
Дві вертикальні кишені на блискавці на лицьовій і бічній стороні рюкзака.
Потайна кишеня на блискавці на спинці рюкзака.
Регульовані плечові ремені з м'якою сітчастою підкладкою.
Спинка рюкзака має сітчасті покриті.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розмір: 39х33х10 см
Об'єм: 15 л.
Колір: фіолетовий.
Виробник: Австрія.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴



