Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOPMOVE |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 45 см |
| Глубина | 31 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 20 л |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 10 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Стиль | Городской |
Молодіжний рюкзак Topmove синій на 20л IAN355589 navy
Опис рюкзака:
Містке основне відділення на блискавці.
Усередині розташовані: відділ для ноутбука, кишеня для планшета.
Дві кишені на блискавці: одна на лицьовій, друга на бічній поверхні рюкзака.
Потайна кишеня на блискавці на спинці рюкзака.
Регульовані плечові ремені з м'якою сітчастою підкладкою.
Спинка рюкзака має сітчасті покриті.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розмір: 45х31х10 см
Об'єм: 20 л.
Максимальна вантажність: 8 кг.
Колір: синій.
Виробник: Topmove, Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴










