Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Харбел |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Нейлон |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Малый |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 35 см |
| Глубина | 30 см |
| Объем | 45 л |
| Ширина | 52 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Дорожня сумка Kharbel чорна на 45л C198M black
Опис товару:
Матеріал сумки — зносостійкий нейлон із водовідштовхувальним просоченням.
Основне відділення на блискавці.
На передній стінці сумки є зовнішня кишеня на блискавці, всередині якої дві кишені на липучках і три петлі для ручок.
З боків сумки розташовані дві кишені на блискавці.
Зручні ручки з нашитою обкладкою на липучці для комфортного носіння в руці.
Регульований ремінь для носіння на плечі, з підкладкою на плечі.
Дно сумки ущільнене.
Характеристики:
Артикул: C198M black.
Виробник: Харбел, Україна.
Матеріал: нейлон.
Розміри в см (ДхШхВ): 52х35х30 см.
Об'єм: 45 л.
Колір: чорний.
Информация для заказа
- Цена: 1 195 ₴











