Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Хаки |
| Размеры | |
| Высота | 35 см |
| Глубина | 28 см |
| Объем | 57 л |
| Ширина | 60 см |
Сумка дорожня Wallaby на 57л 3071 pixel
Опис товару:
Дорожня сумка середніх розмірів виготовлена в класичному стилі.
Матеріал поліестер із вологовідштовхувальним просоченням.
Містке основне відділення на блискавці.
Дві кишені на блискавці на бічних поверхнях сумки.
Накладна кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Міцні та зручні ручки середньої довжини, які пришиті до стін сумки на всій висоті.
Регульований ремінь для носіння на плечі, з підкладкою на плечі.
Дно сумки додатково ущільнене.
Характеристики:
Артикул: 3071 pixel.
Виробник: Wallaby, Україна.
Розміри в см (ДхШхВ): 60х35х28 см. Обсяг: 57 л.
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: камуфляж піксель ВСУ.
Информация для заказа
- Цена: 1 070 ₴











