Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Semi Line |
| Вес | 400 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 38 см |
| Глубина | 25 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 15 л |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 10 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество лямок | 2 |
| Назначение рюкзака (1) | Городской |
| Тип рюкзака | Городские |
Міський рюкзак SemiLine синій на 15л BSL155
Опис товару:
Рюкзак виготовлений із поліестеру.
Застібається шнурком і накривається клапаном на двох ремінцях із магнітами.
Одне містке відділення, всередині якого розташований відділ для ноутбука або документів формату А4.
Накладна кишеня на передній стінці рюкзака закривається клапаном на двох магнітах.
Рюкзак має ущільнення в зоні спинки та підкладку з поліестеру.
Дві регульовані лямки рюкзака.
Характеристики:
Розміри: 38х25х10 см.
Об'єм: 15 літрів.
Вага: 400 г.
Матеріал: поліестер.
Колір: синій.
Країна походження торгової марки: Польща.
Країна-виробник: Китай.
Для продовження терміну експлуатації переносьте рюкзак за ДВІ лямки.
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴












