Дорожня сумка середнього розміру 60L Wallaby чорна 430-9
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Большой |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 0.92 кг |
| Высота | 35 см |
| Глубина | 28 см |
| Объем | 60 л |
| Ширина | 62 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Дорожня сумка Wallaby на 60л 430-9 чорна
Опис сумки:
Один великий відділ на замку.
Регульована ручка для носіння через плече.
Дві додаткові кишені на замках із боків.
Накладна кишеня на лицьовій стороні.
Дно ущільнене.
П'ять пластикових ніжок.
Характеристики:
Матеріал: нейлон 420 Д.
Розміри в см (ШхВхГ): 62x35x28.
Вага: 0.92 кг.
Об'єм: 60 л.
Колір: чорний.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 1 060 ₴








