Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crivit Sports |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 46 см |
| Глубина | 18 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 17 л |
| Пол | Женский |
| Тип | Спортивный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Cпортивные, Городские |
Спортивний рюкзак Crivit тканинний на 17л IAN398768 rose
Опис товару:
Система вентиляції спини: набивка і сітка на спинці з гнучкою рамою з пружинної сталі стали для оптимальної циркуляції повітря;
ергономічна система перенесення з ременем, що регулюється ременем на грудях, поясі та лямках зі сітківки.
2 бічні сітківки для швидкого доступу, наприклад, до пляшки з водою;
Вмісне головне відділення з відсіком для гідро-системи;
У другому відділенні на блискавиці знаходяться два відкритих сітківки, одна кишеня на блискавки, тканина для пляшки;
Поставляється з дощовиком у окремій кишені внизу.
Світловідбиваючі елементи;
знімальний додатковий сітківку, який ховається з спеціального кармашку в нижній частині рюкзака;
Можливість збільшення рюкзака завдяки спеціальній змійці з рюкзака.
Характерики:
Рюкзак: 100% поліестер.
Підкладка: 210D поліуретан.
Чохол від дощу: поліуретан 190T.
Розміри: 46 x 28 x 18+5 см.
Об'єм: 17 літрів.
Країна виробник: Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 1 095 ₴












