Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOPMOVE |
| Вес | 1120 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 45 см |
| Глубина | 22 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 22 л |
| Пол | Женский |
| Тип | Спортивный |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 1 |
| Размер (1) | Средний |
Міський рюкзак Topmove 22L бузковий IAN314602 violet
Опис товару:
Для росту близько 140-180 см.
Ергономічна система перенесення з 5-ступчастою регулюванням висоти в області плечей відносно тазу.
З’єднаний поясний ремінь з широкими м’якими вставками.
2 основних відділеннях для ноутбука (дигональ 43,9 см / 17,3) і внутрішні кишені з виходом для навушників
Передня кишеня з органайзером, який включає петлі для ручки, дві сітківки кишені, відділення для планшета, кишеню для мобільного телефону (діагональ 12,7 см / 5 дюймів).
Вертикальний передній кишені на блискавки, 2 зовнішніх сітківки.
Влаштована алюмінієва рама.
Кріплення для скейтборду на лицьовому боці рюкзака.
Світловідбивні смуги з усіх боків.
Діагональ ноутбука: 25,6 см (10,1 дюйма)
Діагональ відділення для телефону: 12,7 см (5 дюймів)
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри Ш 30 x В 45 x Г 22 см..
Вага: 1120 р.
Об'єм: 22 р.
Колір: бузковий.
Максимальна вага наповнення: 8 кг
Виробник: Topmove, Німеччина.
Щоб продовжити термін служби, перенесіть рюкзак за ДВІ лямки.
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴







