Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crivit Sports |
| Вага | 370 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 11 л |
| Особливості термосумки | Вологозахист, Герметична підкладка |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Салатний |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 14.5 см |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
Термосумка через плече 11L Crivit Kühltasche klein CKT 11 B1 салатова IAN351817 green
Опис товару:
Практична термосумка через плече для подорожей з регульованим плечовим ременем із м'якою підкладкою.
Просторе основне відділення і зовнішня кишеня на блискавці.
Сумка закривається на змійки та накривається клапаном на двох липучках.
Відкидна жорстка вставка в зоні дна.
Усередині сумки термопокриття у формі картатої алюмінієвої фольги.
На передній стінці сумки розташована кишеня на блискавці та еластичний шнурок для фіксації додаткових аксесуарів.
Одна еластична сітчаста кишеня на боці сумки.
Характеристика:
Зовнішній матеріал: 100% поліестер.
Внутрішній матеріал: алюмінієва фольга.
Розмір: 26 х 31 х 14,5 см.
Об'єм: 11 л.
Вага: 370 г.
Колір: салатовий.
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴




