Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Livergy |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Флотар |
| Высота | 330 мм |
| Длина | 270 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Отделения | Отделение для мелочи, Отделение для телефона |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Пол1 | Мужской |
Чоловіча шкіряна сумка Livergy коричнева IAN317180
Опис товару:
Сумка закривається клапаном на магніті.
Стильна сумка з якісної та м'якої натуральної шкіри — ідеальне рішення для навчання або роботи.
Одне основне відділення, всередині якого розташована відкрита кишеня і дві петлі для ручок.
М'яке відділення для ноутбука з ремінцем-фіксатором на липучці.
Вбудована блискавка всередині для надійнішого зберігання ноутбука.
Регульований ремінь через плече стропа.
Документи формату А4 поміщаються в цю сумку.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра флотар.
Колір: темно-коричневий.
Розмір (ШхВхГ), см: 27х33х7.
Виробник: Livergy, Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 1 850 ₴











