Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Corvet |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 25 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 28 л |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Молодіжний міський рюкзак 28L Corvet BP2020-84
Опис:
два головних відділи закриваються на блискавку;
маленька кишеня для дрібних речей у верхній частині рюкзака;
зручна, м'яка ручка для перенесення;
два бічні сітківки;
передні компресійні ремені;
ущилена спинка з м’якими вставками;
ергономічні регульовані лямки;
вихід для навушників;
світловідбивні елементи, що підвищують безпеку користувача.
Характеристики:
Країна походження ТМ: Corvet, Польща.
Матеріал: поліестер.
Колір: кольоровий
Розміри: 44 х 30 х 25 см.
Об'єм: 28 р.
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴












