Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PASO |
| Вес | 265 г |
| Высота | 42 см |
| Глубина | 8 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 21 л |
| Персонажи | Cars |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Средний |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 30 см |
| Тип | Рюкзак |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Дропшиппинг | Да |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Карманы | Боковые |
| Наполнение | Да |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Пол1 | Детский |
| Узоры и принты (1) | Животные принты |
Дитячий плюшевий рюкзак для дівчинки 10L Paso сірий
Опис:
Великий рюкзак із якісного плюшу.
Дно из полиэстера.
Одне містке відділення, одна передня кишеня, дві бічні сітчасті кишені.
Декоративна нашивка ПВХ, вишивка.
Регульовані плечові лямки.
Додатковий плюшевий помпон на одній блискавці.
Характеристики:
Виробник: Paso. Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: плюш, поліестер.
Колір: сірий.
Розміри: 42x30x9 см.
Вага: 265 г.
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴





