Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Always Wild |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 130 мм |
| Крепление ключей | Кольцо |
| Материал | Натуральная кожа |
| Назначение | Для обычных ключей |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Жіноча ключниця зі шкіри Always Wild коралова 010-55-19
Опис:
Ключниця виготовлена з високоякісної натуральної шкіри.
Закривається на блискавку.
Усередині 1 кільце для кріплення ключів.
Характеристика:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: коралова.
Розмір: 13х6х2 см.
Виробник: Польща.
Информация для заказа
- Цена: 255 ₴





