Міський рюкзак 15L Ucon Acrobatics Janne Backpack чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ucon |
| Вес | 650 г |
| Высота | 40 см |
| Глубина | 12 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 15 л |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа (1) | Взрослая |
| Количество лямок | 2 |
| Назначение рюкзака | Городской рюкзак |
| Пол (1) | Унисекс |
| Тип (1) | Городской |
Міський рюкзак 15L Ucon Acrobatics Janne Backpack чорний 369004206620 black
Опис товару:
Швидкий доступ до переднього відділення на блискавці.
Об'ємне розширення основного відділення завдяки додатковій блискавці.
Водовідштовхувальні блискавки.
Відділення для ноутбука з високоякісного неопрену з двома додатковими сітчастими кишенями для телефона та гаманця.
Додатковий тримач для пляшки на гумці та ремінець для ключів усередині.
Посилена спинка з набивкою для більшого комфорту.
М'які та регульовані плечові ремені для більшого комфорту.
М'яка нижня частина для стійкості.
Тиснений лейбл Ucon Acrobatics.
Опис товару:
Об'єм, л: 15.
Вага, кг: 0,65.
Розміри, см: 40 х 30 х 12 см.
Матеріал: перероблений поліестер із ПЕТ-пляшок.
Колір: чорний.
Информация для заказа
- Цена: 1 795 ₴











