Рюкзак міський 16L Ucon Acrobatics Hajo Backpack White чорний з білим
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ucon |
| Вес | 600 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 45 см |
| Глубина | 12 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 16 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Рюкзак міський Ucon Acrobatics Hajo Backpack white чорний з білим
319004556620 white
Опис товару:
Внутрішнє покриття робить тканину водонепроникною та забезпечує додаткову міцність.
Система Roll-top для збільшення об'єму закривається застібкою-липучкою.
Бшвидкий доступ до основного відділення на водовідштовхувальній блискавки.
Три відкриті зовнішні кишені, наприклад, для парасольки.
Відділення для ноутбука з високоякісного неопрену (до 15,4 дюйма) з двома додатковими сітчастими кишенями для телефона та гаманця.
Додатковий тримач для пляшки з еластичною стрічкою та ремінець для ключів усередині.
Посилена спинка з набивкою для більшого комфорту.
М'які та регульовані плечові ремені для більшої зручності комфорту.
М'яка нижня частина для стійкості.
Тиснений ярлик «Ucon Acrobatics».
Характеристики:
Матеріал: перероблений поліестер із ПЕТ-пляшок із міцним і водонепроникним покриттям TPE.
Колір: чорний білий.
Розміри в розкладеному вигляді: 63 х 30 х 12 см.
Розміри у згорнутому вигляді: 45 х 30 х 12 см.
Місткість у розгорнутому вигляді: 20 л.
Місткість у згорнутому стані: 16 л.
Відділення для ноутбука: 28,5 х 34 см.
Вага: 600 г.
Информация для заказа
- Цена: 1 795 ₴












