Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Тисненая |
| Высота | 255 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 385 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 50 мм |
| Дропшиппинг | Да |
| Количество отделений | 1 |
| Пол | Женский |
| Размер (1) | Средний |
| Тип | Папка для документов |
| Тип сумки | Папка |
| Тип сумки (1) | Папка |
Шкіряна папка Portfolio, Україна червона флотар Port1021 red flotar
Опис товару:
Папка застібається на блискавку.
Усередині розташований відділ для документів формату А4, кріплення для блокнота А4, сегреатор для фіксації файлів або документів, кишеня на змійці, три петлі для ручок, дві кишеньки для візиток.
Додаткова ручка з натуральної шкіри.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра з тисненням флотар.
Колір: червоний.
Поміщаються документи формату А4.
Розмір (ШхВхГ), мм: 385 х 255 х 50.
Виробник: Portfolio, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 2 995 ₴










