Чоловіча шкіряна сумка через плече Giorgio Ferretti чорна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Giorgio Ferretti |
| Вид кожи | Флотар |
| Вид кожи по способу отделки | Флотар |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 25 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Отделения | 1 основное |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина (1) | 2.5 |
Чоловіча шкіряна сумка через плече Giorgio Ferretti чорна Ef061 Black
Опис товару:
Практична чоловіча шкіряна сумка малого размера.
Одне основне відділення закривається клапаном на механічній кнопці.
У другому відділенні розташовані шість кишеньок для візиток або платіжних карток, прозора кишенька для пропуску, кишенька на блискавці, прозора кишенька для картки пам'яті.
У комплекті незнімний тонкий шкіряний ремінець для носіння на плечі.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра флотар.
Колір: чорний.
Розміри: 17х12х2.5 см.
Вага: 220 г.
Виробник: Giorgio Ferretti, Італія.
Информация для заказа
- Цена: 1 195 ₴








