Чоловіча шкіряна сумка на плече Giorgio Ferretti чорна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Giorgio Ferretti |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Флотар |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 20 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 4 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 140 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина (1) | 6 |
Чоловіча шкіряна сумка на плече Giorgio Ferretti чорна B90001 Black
Опис товару:
Практична чоловіча сумка невеликого розміру з якісної натуральної шкіри.
Чотири кишені на лицьовій стороні сумки. Три кишеньки закриваються клапаном на механічній кнопці, одна кишеня на блискавці.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
У комплекті незнімний текстильний ремінь для носіння на плечі.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра флотар.
Колір: чорний.
Розміри: 18х14х2 см.
Вага: 250 г.
Виробник: Giorgio Ferretti, Італія.
Информация для заказа
- Цена: 1 095 ₴









