Чоловіча сумка через плече Антивор з Rfid Topmove чорна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOPMOVE |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 175 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Чоловіча сумка через плече Антивор з Rfid Topmove чорна IAN285422_2107
Опис товару:
сумка для безпечного зберігання грошей, електронних пристроїв, банківських карток, документів тощо;
матеріал сумки з внутрішньою вставкою, яка запобігає прорізанню сумки;
ремінець із нейлону з регульованою довжиною та посилений всередині металевим тросом;
сумка має два основні відділення;
всередині першого відділення кілька відкритих кишеньок із захистом RFID — запобігає зчитуванню даних із банківських карток, електронних пристроїв або посвідчення особи, сітчаста кишеня на блискавці, карабін для ключів;
всередині другого одна відкрита кишеня;
отвори на бігунках блискавок для можливості закривати всі відділення сумки не навісної замочки (до комплекту не входить).
Характеристики:
Артикул: IAN285422_2107.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Колір фурнітури: чорний.
Розміри, см: 23 x 17,5 x 8 см.
Вага: 250 г.
Виробник: Topmove, Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴









