Чоловіча шкіряна сумка, месенджер Dor. Flinger чорна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dor. Flinger |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 320 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 90 мм |
Чоловіча шкіряна сумка, месенджер Dor. Flinger чорна 0130HJ001
Опис товару:
Два основні відділення. Одне з відділень закривається клапаном на двох замках-засувка. Друге відділення закривається на блискавці.
У першому відділенні розташовано дві відкриті кишеньки. У другому відділенні розташована кишеня на блискавці.
Велика відкрита кишеня, вісім кишеньок для візиток або платіжних карток і дві петлі для ручок розташовані на передній стінці сумки під клапаном.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Знімний регульований текстильний наплічний ремінь.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри, см: 32х26х9.
Виробник: Dor. Flinger.
Информация для заказа
- Цена: 3 995 ₴











