Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crivit Sports |
| Вес | 330 г |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 3 л |
| Плотность материала | 600 ден |
| Состояние | Новое |
| Тип | Термосумка |
| Цвет | Красный |
| Размеры | |
| Высота | 34 см |
| Глубина | 12 см |
| Ширина | 13.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип застежки | Молния |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Ланч-бокс |
| Тип ткани | Полиэстер |
Термосумка, ланч бокс 3L Crivit червона IAN3161901CKG red
Опис товару:
З вбудованою заморожуваною охолоджувальною гелевою подушечкою.
Посилена пінна ізоляція ззаду для носіння на тілі без переохолодження.
Складається для економії місця.
Можна використовувати для транспортування пляшок — прохолодні напої легко брати із собою куди завгодно.
Блискавка утримує охолоджувальне повітря всередині.
Практичний плечовий ремінь для підвішування сумки.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: червоний.
Розміри: 13,5 х 34 х 12 см.
Вага: 330 г.
Об'єм: 3 л
Виробник: Crivit, Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 360 ₴





