Спортивний рюкзак 22L Slazenger Club Rucksack чорний із синім


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Slazenger |
| Вес | 500 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 46 см |
| Глубина | 15 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 22 л |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Спортивный |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 32 см |
Спортивний рюкзак 22L Slazenger Club Rucksack чорний із синім
S470826
Опис товару:
Місткий спортивний рюкзак Slazenger виготовлений із міцної синтетичної тканини з водовідштовхувальними властивостями.
Одне основне відділення на блискавці, всередині якого розташований відділ для ноутбука з ремінцем-фіксатором на липучці.
Друге відділення менше на блискавці.
Передня кишеня на блискавці, всередині якої розташована одна відкрита кишеня і три петлі для ручок.
Дві бічні сітчасті кишені.
Щільна та прошита спинка рюкзака для комфортного носіння.
Широкі регульовані за розміром плечові лямки з м'якими сітчастими вставками.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600D.
Колір: чорний.
Розміри, см: 46х32х15 см.
Об'єм: 22л.
Вага: 500 г.
Виробник: Slazenger.
Информация для заказа
- Цена: 825 ₴



