Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 840 г |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Высота | 63 см |
| Глубина | 16 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Количество лямок | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение рюкзака | Мультиспорт |
| Объем | 40 л |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 38 см |
Рюкзак туристичний 40L Caslon чорний із синім S9802 black blue
Опис товару:
Рюкзак виготовлений зі щільної синтетичної тканини — поліестеру.
Одне містке основне відділення на блискавці.
Три кишені на блискавці різних розмірів на лицьовій стороні рюкзака.
Дві сітчасті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Можливість збільшення або зменшення об'єму рюкзака завдяки спеціальній блискавці в нижній частині рюкзака.
Широкі регульовані лямки рюкзака.
Тканинна ручка з нейлону у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Об'єм: 40 л.
Вага: 840 г.
Розміри: 50 (63) x 38 x 16 см
Виробник — Китай.
Информация для заказа
- Цена: 980 ₴












