Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Количество лямок | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 40 л |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Цвет | Хаки |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 64 см |
| Ширина | 35 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Глубина | 15 мм |
| Карманы | Боковые, Фронтальный |
| Назначение рюкзака | Мультиспорт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
Рюкзак туристичний Battlegraounds 40L піксель S1645287 піксель
Опис товару:
Рюкзак виготовлений із синтетичної тканини — поліестер.
Одне містке основне відділення на блискавці.
Дві кишені на блискавці на передній стінці рюкзака.
Два сітчасті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Можливість збільшення або зменшення об'єму рюкзака завдяки спеціальній блискавці в нижній частині рюкзака.
Широкі регульовані лямки рюкзака.
Пластикова ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: камуфляж піксель.
Об'єм: 40 л.
Розміри, см: 50 (64) x 35 x 15.
Виробник — Китай.
Информация для заказа
- Цена: 980 ₴












