Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOPMOVE |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 2 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Большой |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Высота | 73 см |
| Глубина | 30 см |
| Объем | 68 л |
| Ширина | 31 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Дорожня сумка 68L Topmove IAN311611 чорна
Опис товару:
Міцна дорожня сумка з посиленим дном і міцною тканиною.
Інтегрована колісна система — 2 колеса з плавним ходом і кутовими захисними елементами.
Велике основне відділення, 1 внутрішня сітчаста кишеня і 6 зовнішніх кишень.
Висувна телескопічна ручка завдовжки прибл. 102,5 см
Характеристики:
Матеріал:
Зовнішній матеріал: 100% поліестер 600D з підкладкою з ПВХ.
Підкладка: 100% поліестер 190T..
Колір: сірий.
Розмір (ШхВхГ): 31 x 73 x 30 см.
Об'єм: 68 л.
Вага: 2,2 кг.
Максимальне навантаження: 20 кг.
Виробник: Tomove, Німеччина
Информация для заказа
- Цена: 1 995 ₴









