Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ernesto |
| Время сохранения тепла | 6 час |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Количество отделений для пищи | 1 |
| Количество чашек | 1 |
| Материал колбы | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса термоса | Нержавеющая сталь |
| Объем | 0.6 мл |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Помповый механизм | Да |
| Ручка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип термоса | Пищевой |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Тип | Термос |
| Материал ручки | Сталь |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 465 г |
| Высота | 155 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Ширина горлышка | 72 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Персиковый |
Термос харчовий Ernesto 600 ML 100341158001
Опис товару:
ідеально підходить для обіду на роботу та вдома.
подвійна ізольована стіна — будь теплим або холодним.
кришка з ручкою — можна використовувати і як миску.
кришка, що закручується — запобігає витіканню їжі.
забезпечений прокладкою.
з клапаном для скидання тиску.
великий носик для зручного наливання.
у комплекті з ложкою — складана, що полегшує транспортування.
Характеристики:
Зовнішні розміри: 18,9х10 см.
Розміри термоса (без кришки): 10,0 x 15,5 см (діаметр x висота).
Діаметр горлечка: Ø 7,2 см.
Кришка-тарілка розміри: Ø 9,4 x 5,8 см (діаметр x висота).
Ложка розміри: 15,7 х 3,7 см (Д х Ш).
Вага: 465 г
Контейнер: неіржавка сталь.
Кришка: пластик.
Ложка: нержавіюча сталь.
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴







