Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Giorgio Ferretti |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 310 мм |
| Длина | 340 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 125 мм |
Жіноча шкіряна сумка Giorgio Ferretti коралова 0329Q34 red
Опис моделі:
Виріб виготовлений із якісної натуральної шкіри.
Сумка закривається на блискавці.
Одне основне відділення на блискавці, всередині якого розміщені дві відкриті кишені та кишеня на блискавці.
Дві накладні кишені на блискавці на лицьовій стороні та одна прорізна кишеня на тильній боці сумки.
Дві шкіряні ручки середньої довжини, які завдяки карабінам перетворюються на лямки рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: кораловий
Розмір виробу: 34 х 31 х 12,5 см.
Вага: 580 г.
Колір фурнітури: чорний.
Країна походження торгової марки Giorgio Ferretti: Італія.
Информация для заказа
- Цена: 3 250 ₴












