Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GIAGUARO |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 380 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Объемная/Сумка-тоут |
| Форма | Трапеция |
| Цвет | Темно-серый |
| Ширина | 175 мм |
Сумка жіноча зі штучної шкіри Giaguaro темно-сіра 042158449-1
Опис товару:
Сумка виготовлена зі штучної шкіри.
Сумка на одне основне відділення, закривається на блискавці.
Всередині сумки: дві відкриті кишені, дві кишені на блискавці.
На тильній стороні розташована кишеня на блискавці.
Одна ручка середньої довжини виконана в поєднанні штучної шкіри та ланцюжка.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: темно-сірий.
Розміри см (ШхВхГ): 38 (низ 30)х30х17,5.
Вага: 455 г.
Виробник: Giaguaro, Китай
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴












