Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Continent |
| Диагональ экрана ноутбука | 12" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Отделения | Отделение-органайзер |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Синий |
| Размеры | |
| Высота | 240 мм |
| Ширина | 330 мм |
Надійна сумка для ноутбука 12 дюймів Continent синій
Зручна та практична сумка призначена для перенесення ноутбука. Сумка виготовлена зі стійкого до зносу матеріалу, забезпечена зручними ручками та плечовим ременем.
Опис товару:
Легка сумка/папка для ноутбука, з вертикальним завантаженням.Прекрасно підходить для будь-яких ноутбуків із діагоналлю до 12 дюймів і Mac Book із діагоналлю до 11,6 дюйма має потовщені стінки, які пом'якшать удари та поштовхи під час перевезення ноутбука.
На лицьовій частині сумки є кишеня, що закривається на блискавку для аксесуарів таких, як блок живлення, мишка, флешки та письмове приладдя.
Характеристики:
Матеріал: нейлон, поліестер.
Колір: синій.
Відділення для ноутбука, см: 28 x 20 x 3,1
Зовнішні розміри, см: 33 x 24 x 3,7
Діагональ екрана ноутбука: 12 дюймів
Виробник: ТМ Continent.
Информация для заказа
- Цена: 399 ₴






