Сумка для ноутбука до 14 дюймів дюймів Continent фіолетовий



Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Continent |
| Диагональ экрана ноутбука | 14" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Фиолетовый |
| Размеры | |
| Высота | 380 мм |
| Глубина | 75 мм |
| Ширина | 290 мм |
Надійна сумка для ноутбука 13,3-14 дюймів Continent фіолетовий
Зручна та практична сумка призначена для перенесення ноутбука. Сумка виготовлена зі стійкого до зносу матеріалу, забезпечена зручними ручками.
Опис товару:
Сумка для ноутбуків із діагоналлю екрана 14 дюймів.
Вона має потовщені стінки, які пом'якшать удари та поштовхи під час перевезення ноутбука.
Має спеціальне відділення для миші, дисків, блока живлення, мобільного телефона та інших дрібниць.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: фіолетовий.
Розміри, см: 38 x 29 x 7,5
Виробник: ТМ Continent.
Информация для заказа
- Цена: 499 ₴



