Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adidas |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 0.35 г |
| Высота | 25 см |
| Глубина | 25 см |
| Объем | 22 л |
| Ширина | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок | Нет |
| Замок (1) | Нет |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Наличие колес | Без колес |
| Наличие колес (1) | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка |
| Тип (1) | Спортивная сумка |
| Тип сумки | спортивная сумка |
Спортивна сумка 22L Zagatto On the Move чорна ZG752 black
Опис товару:
Спортивна сумка Zagatto® — чудове пропонування для всіх, хто любить активно проводити час.
Ця модель складається з місткого основного відділення, куди помістяться всі необхідні для тренувань речі. Але це ще не все!
Збоку сумки є дві кишені на блискавці, які ідеально підходять для дрібничок, телефона або ключів.
З іншого боку також є сітчаста кишеня на гумці, яка є ідеальним місцем для пляшки з водою.
Сумка має продумане компонування, що робить її дійсно функціональною. Люди, які регулярно тренуються, напевно оцінять усі рішення, які просто полегшують використання.
Виготовлена з ретельно відібраних матеріалів — зовнішній шар виготовлений із кордури, дуже естетичного та міцного матеріалу, стійкого до пошкоджень і забруднень.
Пропрацьовані шви, міцний, водонепроникний матеріал.
Зручні ручки, одна додаткова бічна ручка для перенесення у вертикальному положенні + плечовий ремінь — носіть як Вам зручно!
Спеціальний тримач кільце для підвішування, наприклад, ключів.
Дно сумки має прогумоване покриття.
Характеристики:
Розміри: (ШхВхГ): 40x25x25 см.
Вага: 350 г.
Об'єм: 22L.
Матеріал: кордура.
Колір: чорний.
Країна походження ТМ: Zagatto, Польща.
Країна-виробник: Китай.
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴





