Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zagg |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 0.345 г |
| Высота | 28 см |
| Глубина | 24 см |
| Объем | 37 л |
| Ширина | 55 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок | Нет |
| Замок (1) | Нет |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Наличие колес | Без колес |
| Наличие колес (1) | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка |
| Тип (1) | Спортивная сумка |
| Тип сумки | спортивная сумка |
Спортивна сумка 37L Zagatto On the Move чорна ZG756 black
Опис товару:
Спортивна сумка Zagatto® — чудове пропонування для всіх, хто любить активно проводити час. Ця модель складається з місткого основного відділення, куди помістяться всі необхідні для тренувань речі. Але це ще не все!
На передній частині сумки є додаткова кишеня на потайній блискавці . Ідеально підходить для дрібничок, телефона або ключів. В основному відділенні є роздільник, який допоможе організувати ваші речі.
Сумка має продумане компонування, що робить її дійсно функціональною. Люди, які регулярно тренуються, напевно оцінять усі рішення, які просто полегшують використання.
Виготовлена з ретельно відібраних матеріалів — зовнішній шар виготовлений із кордури, дуже естетичного та міцного матеріалу, стійкого до пошкоджень і забруднень.
Пропрацьовані шви, міцний, водонепроникний матеріал.
Зручні ручки + плечовий ремінь — носіть як хочете!
Великий привабливий логотип Zagatto® за сіткою — має чудовий вигляд!
Характеристики:
Розміри: (ШхВхГ): 55x28x24 см.
Вага: 345 г.
Об'єм: 37L.
Матеріал: кордура.
Колір: чорний.
Країна походження ТМ: Zagatto, Польща.
Країна-виробник: Китай.
Информация для заказа
- Цена: 1 095 ₴










