Туристичний рюкзак із дощовиком 45L Semiline Expedition синій
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Semi Line |
| Вентиляция спины | Сетка |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Высота | 60 см |
| Глубина | 23 см |
| Грузоподъемность | 15 кг |
| Карманы | Фронтальный |
| Количество лямок | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение рюкзака | Трекинговый |
| Объем | 45 л |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 33 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол (1) | Унисекс |
| Тип (1) | Туристический |
Туристичний рюкзак із дощовиком 45L Semiline Expedition синій А3009-2 navy
Опис товару:
Основне відділення затягується шнурком-стійкою і закривається клапаном на двох фастексах.
На лицьовій стороні рюкзака розташовані дві кишені на блискавці та петлі для кріплення різних аксесуарів.
На бічних поверхнях рюкзака розміщено по одній відкритій сітчастій кишені та кишені на блискавці.
Крім плечових лямок, рюкзак також має пристібний нагрудний ремінь і профільовану спинку для зручного перенесення.
Внизу рюкзака розташована кишеня з дощовиком.
Світловідбивачі розміщені в декількох різних місцях на рюкзаку.
Характеристики:
Матеріал рюкзака: 100% поліестер.
Розміри: 23 х 33 х 60 см (Д х Ш х В).
Об'єм: 45 літрів.
Максимальна вага наповнення приблизно 15 кг.
Країна реєстрації торгової марки: Польща.
Країна-виробник: Китай.
Информация для заказа
- Цена: 1 995 ₴








