Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Uncle |
| Вес | 490 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 41 см |
| Глубина | 17 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 22 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 31 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Женский |
Міський рюкзак 22L Rolltop Uncle Sam рожевий IAN313561
Опис товару:
Рюкзак виготовлений зі щільної та міцної синтетичної тканини з внутрішньою нейлоновою підкладкою.
Система Roll-top для збільшення обсягу закривається скручуванням верхньої частини рюкзака, фіксацією на липучках застібкою-липучкою.
Швидкий доступ до основного відділення завдяки спеціальній бічній блискавці.
Передня кишеня на блискавці для дрібних предметів.
Усередині рюкзака розташоване відділення для ноутбука 15,6 дюймів, одна відкрита кишеня і три петлі для ручок.
Спинка рюкзака має ущільнення для комфортного носіння.
Міцні регульовані плечові ремені.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: рожевий.
Розміри в згорнутому вигляді: 41 х 31 х 17 см.
Об'єм: 22 л.
Вага: 490 г.
ТМ: Uncle Sam, Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴












