Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 2 колеса |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Сумка |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 96 см |
| Глубина | 23.5 см |
| Ширина | 38 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3 кг |
| Грузоподъемность | 60 |
| Длина | 66 мм |
| Длина (1) | 66 |
Складаний візок на колесах Vorel 78660 yellow
Опис товару:
Велика сталева завантажувальна платформа розміром 235 x 380 мм дає змогу завантажувати картонні коробки, ящики або контейнери, інші предмети різних розмірів. Завдяки використанню системи швидкого складання — і колеса, і вантажна платформа складаються одним рухом.
Телескопічна ручка з центральним замком досягає в розкладеному стані загальної довжини 96 см, що дає змогу ергономічно транспортувати без надмірних зусиль. Крім того, стійка поперечна перекладина неабияк полегшує підіймання вантажу.
Важливою перевагою цього візка є її компактний дизайн.
У складеному вигляді вона має розміри 38 x 66 см і висоту всього 55 мм. Завдяки цьому її дуже легко зберігати або транспортувати, вона легко поміщається в багажнику будь-якого легкового автомобіля .
Колеса з поліпропілену + ЕВА діаметром 135 мм стійкі до стирання. Стабільна сталева конструкція, додатково захищена порошковим покриттям, забезпечує довгострокове використання. Вага візка 3 кг.
Максимальне навантаження: не більш ніж 60 кг.
Матеріал:
Головна труба: сталь.
Колеса: поліпропілен + ЕВА.
Розміри:
контактна поверхня: 235 x 380 мм.
розміри (в розкладеному вигляді): приблизно 38 x 66 х 96 см (глибина х ширина х висота).
розміри (в складеному вигляді): 38 x 66 х 55 мм.
розміри коробки 72х40х6 см
діаметр коліс: 135 мм.
Вага: 3 кг
Информация для заказа
- Цена: 2 220 ₴





