Спортивна сумка 35L Reebok Training Essentials Medium чорна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Reebok |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 400 г |
| Высота | 25 см |
| Глубина | 25 см |
| Объем | 35 л |
| Ширина | 53 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок (1) | Молния |
| Плечевой ремень | Да |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Спортивна сумка 35L Reebok Training Essentials Medium чорна FL5135 black
Опис товару:
Сумка виготовлена з міцного поліестера.
На лицьовій стороні логотип виробника Reebok.
Одне основне відділення на блискавці. Усередині сумки розташована відкрита кишеня для дрібниць.
На одній бічній поверхні сумки розташована кишеня на блискавці, на другій відкритій сітчастій кишені.
Дві міцні ручки середньої довжини.
Незнімний регульований плечовий ремінь.
Дно сумки має прогумоване покриття.
Характеристика:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Розмір см (ШхВхГ): 53х25х25.
Об'єм л: 35.
Вага: 400 г.
Виробник: Reebok.
Информация для заказа
- Цена: 1 795 ₴








